Mój przewodnik po zachodzie USA

Drodzy Czytelnicy,

oddajemy w Wasze ręce książkę – przewodnik po największych atrakcjach amerykańskiego Zachodu. Jest to zapis naszych doświadczeń z kilkudziesięciu podróży do USA. Przewodnik napisaliśmy z pozycji turysty, zawarliśmy więc w nim odpowiedzi na pytania i wątpliwości towarzyszące podróżnikom odwiedzającym Stany, a które dla mieszkańców USA są oczywistością.

Wybraliśmy najciekawsze i najczęściej odwiedzane parki i miasta Zachodu. W przewodniku znajdziecie dokładnie opisane miejskie atrakcje, szlaki i punkty widokowe w parkach, ułożone w optymalnym porządku zwiedzania. Przy opisie każdego szlaku dodaliśmy jego długość i stopień trudności, zaznaczyliśmy, gdzie warto, a gdzie lepiej nie zabierać dzieci.

 

 

W każdym, nawet popularnym parku, podsuwamy Wam do odkrycia miejsca mało znane, gdzie z dala od tłumu możecie cieszyć się chwilą samotności.

W książce przekazujemy informacje o tym, jak dojechać i gdzie najlepiej szukać miejsca do parkowania. Podajemy też aktualne ceny wybranych atrakcji i podpowiadamy, gdzie znaleźć dobrą lokalną kuchnię.

W naszym vademecum zawarliśmy też praktyczne porady dotyczące pogody, lokalizacji noclegów, czasu przejazdów.

 

 

Przewodnik podzieliliśmy na kilka sekcji. W pierwszej części dodaliśmy ciekawostki związane z danym miejscem. W kolejnej opisaliśmy szczegółowo zwiedzanie i wszystkie atrakcje z nim związane. Dodaliśmy też „rady od serca”, czyli wskazówki, na co turysta w danym parku czy mieście, szczególnie powinien zwrócić uwagę. Jest to zapis naszych własnych doświadczeń z wielokrotnych wizyt w danym miejscu. Każdy rozdział kończy się podsumowaniem podpowiadającym, jak najlepiej zorganizować zwiedzanie. Podpowiadamy zatem różne warianty zwiedzania w zależności od ilości czasu, jaki zaplanowaliście na daną lokalizację, piszemy, co koniecznie trzeba zobaczyć, gdy mamcie mało czasu, a co dodać, gdy mamcie go więcej.

Chcemy, aby nasz przewodnik sprawił, że Wasza podróż przez Stany Zjednoczone będzie niezapomniana, ekscytująca i bezpieczna.

Zależy nam, byście nie marnowali czasu i pieniędzy na błędy, bo sami wiemy, jak cenna jest każda minuta i każdy grosz na wakacjach. Szczególny nacisk kładziemy też na to, byście nie przegapili żadnej atrakcji na swojej trasie podróży, bo jeśli coś ominiecie, to przecież nie wrócicie w to miejsce w następny weekend.

 

 

Do przewodnika dodaliśmy dużo zdjęć, mamy nadzieję, że będzie się go Wam nie tylko przyjemnie czytać, ale również oglądać.

Książkę możecie kupić pod tym linkiem:

https://przewodnik.odkryj-ameryke.pl/

 

Zapraszamy Was do odkrywania Ameryki i wyruszenia ku przygodzie, bo „świat jest książką, a kto nie podróżuje, ten czyta ciągle tę samą stronę”.

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *