Przewodnik „Odkryj Amerykę” – Inspirujący prezent na święta

Kochani,

zbliżają się Święta i zapewne już rozglądacie się za prezentami dla swoich bliskich. Ja ze swej strony chciałabym Wam serdecznie polecić na świąteczny upominek nasz przewodnik Odkryj Amerykę. Do Świąt w cenie zakupu jest pakowanie książki na świąteczny upominek. Po prostu zaznaczcie tę opcję przy zakupie.

Link do zakupu naszego przewodnika po Zachodzie USA, serdecznie zapraszam!

www.przewodnik.odkryj-ameryke.pl

Nasz przewodnik jest pięknie wydany, jest w nim dużo zdjęć i ma trochę albumowy charakter, może być zatem prezentem również dla kogoś, kto do USA się nie wybiera, a ceni sobie piękno przyrody, jak i dla kogoś, kto w USA już był i chciałby sobie powspominać. A może po prostu chcielibyście zainspirować kogoś do wyjazdu do Stanów, do tego nasza książka też znakomicie się nadaje.

Oczywiście nasz przewodnik będzie też świetnym prezentem dla kogoś, kto planuje wyprawę na Zachodnie Wybrzeże, bo pozwoli on na szczegółowe zaplanowanie wymarzonej podróży, wszystkie miejsca opisane po kolei tworzą gotową trasę.

Zakupiona książka powędruje do adresata najpóźniej następnego dnia od daty zakupu. Serdecznie zapraszamy!

Kilka słów o książce. Przewodnik ma 330 stron i 15 rozdziałów, w których opisaliśmy 247 miejsc. Przewodni skonstruowaliśmy z kilku modułów. Najpierw ciekawostki, potem dokładny plan zwiedzania, podsumowanie naszych doświadczeń w danym miejscu, bo wszystkie odwiedziliśmy kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt razy, a na koniec plan zwiedzania w zależności od tego, ile zaplanowaliście czasu. I dodatkowo lokalna kuchnia.

Na stronie sprzedażowej znajdziecie szczegółowy spis treści, po najechaniu na tytuł rozdziału rozwinie się lista opisanych miejsc i cała jego zawartość. Będziecie mogli więc zapoznać się z nią przed zakupem książki. Sądzimy, że to bardzo pomoże Wam w podjęciu decyzji.

Bardzo zależało nam, by każde opisane miejsce opatrzone było przynajmniej jednym zdjęciem. Zdjęć jest więc mnóstwo, chcieliśmy, by te zdjęcia dobrze się prezentowały, dlatego wybraliśmy do druku bardzo dobry papier.

Książka ma oprawę zintegrowaną, czyli zabezpieczoną przed uszkodzeniami, a jednocześnie lekką i plastyczną.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam do zakupu naszego przewodnika!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *